🟢 Jesteśmy online i realizujemy winiety.

🔴 Twoje zamówienie zrealizujemy rano. Pracujemy codziennie w godzinach od 06.00 do 23.30

Czechy 1 dzień POJAZD do 3,5t e-winieta

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: od 5 min do max 24h
Cena: 58,99 zł 58.99

Cena produktu uwzględnia: opłatę za winietę w wysokości 200 CZK , koszty związane z wymianą waluty, opłaty transakcyjne, prowizję za usługę wykupu winiety oraz podatki.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 3
Producent: Czechy
Kod produktu: 0013_20240306100247

Opis

► E-winieta do Czech na 1 dzień dla pojazdów do 3,5t DMC (informacja zapisana w dowodzie rejestracyjnym)

Ważne! Dotyczy pojazdów zarejestrowananych do 9 osób (łącznie z kierowcą).

Ważne! Na tej e-winiecie możesz również ciągnąć przyczepę, ale pojazd nie może przekroczyć 3,5t DMC oraz może ciągnąć przyczepę o masie na którą pozwala zapis w dowodzie rejestracyjnym.

Winieta elektroniczna wysyłana jest w formie jednego pliku PDF (może mieć kilka stron, w zależności od ilości kupionych e-winiet) na adres e-mail oraz w postaci linku, SMS'em na numer telefonu podany w zamówieniu, tak by mieć do niej ciągły dostęp.

► Do zamówienia tej e-winiety należy podać wymagane przez operatora informacje:

  • kraj rejestracji pojazdu
  • numer rejestracyjny
  • datę rozpoczęcia winiety

E-winietę prosimy zamówić minimum 24h przed wyjazdem za granicę, ale nie wcześniej niż 3 miesiące, gdyż operator Czeskich dróg nie pozwala na wcześniejsze zamówienie e-winiety.

►Informacje o datach zakupu e-winiet:

  • 1 dniowa e-winieta do Czech ważna jest przez jeden dzień kalendarzowy. Np. jeżeli elektroniczna winieta 1-dniowa zostanie zakupiona "dzisiaj" o godz. 15:07 w celu natychmiastowego wykorzystania, wówczas będzie ona ważna od godz. 15:07 do godz. 23:59. Jeżeli elektroniczna winieta 1-dniowa zostanie zakupiona "dzisiaj" z początkiem ważności na dzień 15 lipca, wówczas będzie ona ważna w dniu 15 lipca od godz. 0:00 do godz. 23:59. 

1. Uwaga! Nie wjeżdżaj na drogi płatne za granicą do momentu aż otrzymasz od nas e-maila z e-wienitą. Sprawdź tę wiadomość i jeśli wszystko będzie się zgadzać możesz legalnie wyruszyć w podróż!

2. Pamiętaj! Zmiana danych po zrealizownaiu przez nas e-winiety nie będzie możliwa. Prosimy o dokładne wprowadzenie danych.

Winiety Czechy - mapa płatnych dróg

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl