🟢 Jesteśmy online i realizujemy winiety.

🔴 Twoje zamówienie zrealizujemy rano. Pracujemy codziennie w godzinach od 06.00 do 23.30

▶ Wybierz kategorię winiet: 

 

▶ Na jakie pojazdy w Bułgarii trzeba wykupić winiety ? 

⇨ Samochody osobowe, busy, kampery do 3,5t DMC: trzeba kupić winietę. Winiety różnią się o siebie długością obowiązywania bez podziału na kategorie.

⇨ Przyczepy: jest podział na kategorie

-- nie kupuj winiety, jeśli masa zestawu (pojazd + przyczepa) nie przekraczają łącznie 3,5t DMC, wystarczy winieta

    tylko dla pojazdu 

-- kup dodatkową winietę dla przyczepy, jeśli masa zestawu (pojazd + przyczepa) przekraczają łącznie 3,5t DMC,

    trzeba mieć osobą winietę dla pojazdu i osobną dla przyczepy

⇨ Motocykle: nie trzeba kupować winiety, są zwolnione z opłat

Winiety Bułgaria

Czy istnieje obowiązek posiadania winiety w Bułgarii?

Winiety Bułgaria 2023

Zakup winiety jest potwierdzeniem, że uiściliście opłaty drogowe za przejazd autostradą. Również w Bułgarii obowiązuje ten system poboru opłat drogowych. Wybierając się na bułgarskie drogi bez ważnej e-winiety narażasz się na poważne konsekwencje - mandat za jej brak może wynosić od 719 złotych, aż do 7193!Jednak warto najpierw dowiedzieć się, jakie winiety Bułgaria dostępne są na rynku oraz jaka Bułgaria winieta spełni Twoje wymagania.

Winiety elektroniczne - szybki zakup

Od 2019 roku winiety do Bulgarii dostępne są wyłącznie w formie cyfrowych winiet w systemie BGTOLL. Poprzednio można było również kupić winietę w formie naklejki na przednią szybę samochodu, jednak obecnie wystarczy jedynie e winieta Bułgaria. Dzięki temu rozwiązaniu autostrady i drogi w tym kraju są bardziej przejezdne, a kierowcy nie muszą naklejać naklejki na swój pojazd. Takie e winiety Bułgaria zakupisz w naszym sklepie internetowym, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu. Wybór odpowiedniej winiety Bulgaria pozwoli Ci podróżować po autostradach i drogach krajowych bez zbędnego stresu.

Winieta Bułgaria online - rodzaje pojazdów zobowiązanych do zakupu e-winiety

W Bułgarii obowiązują winiety na przejazd. Jednak wybierając konkretne winiety do Bułgarii online należy zwrócić uwagę na kategorię pojazdu. W przypadku motocykli - są one zwolnione z obowiązku posiadania winiety w Bulgarii. Jednak w Bułgarii winiety obligatoryjne są dla samochodów osobowych i innych pojazdów silnikowych, których masa całkowita nie przekracza 3.5 tony. Objęte obowiązkiem zakupu winiety do Bułgarii są również osoby, które posiadają przyczepkę, której masa łącznie z wagą pojazdu do którego jest przyczepiona, przekracza 3.5 tony. Sprawdź winiety na przyczepę Bułgaria. W przypadku, gdy łączna masa jest mniejsza niż 3.5 tony, nie musisz dokonywać zakupu winiety na przyczepę.

Winiety Bułgaria online - rodzaje

Najlepiej kupić e-winietę już na etapie planowania wyjazdu. Najważniejsze jest, by wybrać winiety online, których okresy ważności nam najbardziej odpowiadają. W przypadku bułgarskiej e-winiety możemy wyróżnić aż 5 jej rodzajów.

Pierwszy typ to Bulgaria winieta roczna - ważna 365 dni. Następnie jest 3-miesięczna oraz miesięczna e-winieta Bułgaria. Winieta na Bułgarię może mieć również ważność tygodnia lub weekendu. Taka e winieta Bulgaria to nasza przepustka na płatne drogi w Bułgarii. Wówczas nie musisz obawiać się opłat drogowych w Bułgarii. Szybko i łatwo możesz zamówić swoją winietę w naszym serwisie internetowym.

Gdzie kupić bułgarskie winiety?

W Bułgarii dostępna jest e-winieta dla Twojego pojazdu. Z łatwością zakupisz ją poprzez Internet. Wystarczy podać nam swój numer rejestracyjny, wybrać odpowiedni okres ważności, dzień od którego ma rozpocząć się ważność winiety oraz zapłacić. Pamiętaj, by dokładnie sprawdzić Twoja tablicę rejestracyjną. W e-winiecie nie ma miejsca na błędy i numer tablicy rejestracyjnej musi zostać wprowadzony prawidłowo. Po ostatnim kroku zamówienia, czyli dokonaniu wpłaty, otrzymasz potwierdzenie zarejestrowania zamówienia. Następnie wystarczy poczekać na elektroniczną winietę od 2 do 12 godzin. Gdy już ją otrzymasz, oznacza to, że Twoja winieta w Bułgarii figuruje w systemie opłat drogowych i możesz udać się w podróż. Posiadanie ważnej winiety jest Twoim obowiązkiem, dlatego warto o niego zadbać odpowiednio wcześniej.

Sposób na wygodną podróż - winieta Bulgaria online

W Bułgarii jest dostępna jedynie elektroniczna wersja winiet. Jest to niebywale wygodna opcja, dzięki której bez wychodzenia z domu zakupimy odpowiednią winietę autostradową. Decydując się na naszą ofertę online winieta znajdzie się na Twoim emailu zaledwie w ciągu 2-12 godzin. Jest to ogromne ułatwienie i zaoszczędzenie czasu. Ponadto, z winietą możesz podróżować nie martwiąc się o potencjalne kary i mandaty, które mogłyby zrujnować Twój budżet. Winietka to zarówno obowiązek, jak i ogromny komfort. Jeśli szukałeś miejsca, w którym kupisz winietę autostradową do Bułgarii - nie mogłeś lepiej trafić. Oferujemy również winiety do wielu innych krajów, dzięki czemu wspólnie z nami możesz zaplanować swoją podróż wiele wcześniej. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty winiety na Europę i wybrania winietyautostradowe.pl! Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług!

Winiety Bułgaria - mapa płatnych dróg

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl