🟢 Jesteśmy online i realizujemy winiety.

🔴 Twoje zamówienie zrealizujemy rano. Pracujemy codziennie w godzinach od 06.00 do 23.30

Winiety D2 na Węgry

Winieta Węgry D2 - kiedy jest potrzebna?

Odpowiednia winietka jest obowiązkowa na Węgrzech i tylko w taki sposób jesteś w stanie uniknąć mandatu za poruszanie się po drogach płatnych i autostradowych w tym kraju. Mandaty za brak ważnej winiety mogą być bardzo wysokie, więc warto się przed nimi uchronić. Na naszej stronie internetowej oferujemy wykup winiety w imieniu klienta, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie otrzymasz e-winietę w formie pdf na swój adres email. Jeśli interesuje Cię winieta D2 Węgry to nie mogłeś lepiej trafić. Poznaj szczegółowe informacje dotyczące winiety dla pojazdów kategorii D2.

Winieta D2 Węgry - dla jakich pojazdów?

Dla pojazdów o maksymalnej dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 tony wyróżniamy dwa rodzaje winiet:

  • Kat. D1, czyli samochody osobowe zarejestrowane do maksymalnie 7 osób łącznie z kierowcą oraz motocykle. Sprawdź winieta D1 Węgry.
  • Kat. D2, czyli samochody osobowe zarejestrowane od 8 do 9 osób, kampery, pojazdy ciężarowe, busy oraz zarejestrowane jako pojazd przystosowany do przewozu towarów, np. pickup lub kratka.

Należy dodać, że e-winieta D2 obejmuje wszystkie pojazdy ważące 3,5 tony lub mniej, nie należące do innych kategorii opłat oraz opłat nie objętych obowiązkiem opłat drogowych na podstawie osobnych przepisów. W przypadku pojazdów osobowych kat. D2 z przyczepką należy zakupić dodatkowo winiety na przyczepy Węgry.

E-winiety na autostrady Węgry - rodzaje

Winiety autostradowe posiadają różny termin ważności. W przypadku węgierskich winietek dla pojazdów D2, czyli nie objętych obowiązkiem opłat na podst. odrębnych przepisów, wyróżniamy 2 rodzaje:

  • 10 dniowa, która jest ważna od dnia podanego na winiecie przez 9 kolejnych dni kalendarzowych.
  • Miesięczna, taka winieta jest ważna od daty rozpoczęcia ważności do tego samego dnia następnego miesiąca. Jeśli nie ma dnia o tym samym numerze w kolejnym miesiącu, to jest ważna do jego końca.

Oba te rodzaje winiet mogą zostać zakupione na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy Państwu szybką realizację zamówienia, trwającą od 2 do 12 godzin. Proces zamawiania jest banalnie prosty i szybki.

Jak zamówić e-winietę?

Na naszej stronie www zakupisz winiety do różnych krajów, w tym także winiety Węgry. Podane tam ceny całkowite zawierają koszt winiety oraz tzw. opłatę za wygodę. Wszelkie informacje dotyczące kosztów przewalutowań oraz opłaty za wykup winiety w imieniu klienta dostępne są w regulaminie naszej strony. Podczas składania zamówienia najważniejsze jest, by dopilnować poprawności wprowadzanych danych. Jeśli e-winieta zostanie wystawiona na błędny numer rejestracyjny to nie ma możliwości edycji. System węgierski nie umożliwia zmiany danych, więc warto wszystkie informacje sprawdzić 2 razy. Gdy masz pewność, że dane zostały wprowadzone prawidłowo, wystarczy zapłacić i czekać, aż e-winieta w formie pdf znajdzie się na Twoim adresie e-mail. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny, a Ty zaoszczędzisz w ten sposób dużo czasu. Ponadto, z ważną winietą nie musisz martwić się o ewentualne mandaty. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Winiety Europa online!

Wróć do menu wyboru

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl