🟢 Jesteśmy online i realizujemy winiety.

🔴 Twoje zamówienie zrealizujemy rano. Pracujemy codziennie w godzinach od 06.00 do 23.30

Węgierskie winiety D1M

Węgry winieta motocykl - najważniejsze informacje

Jeśli interesuje Cię winieta motocyklowa Węgry, to w tym miejscu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na ten temat. Oferujemy na Węgry winiety motocykle ważne 10 dni lub miesiąc. Zakup winiety na autostrady Węgry jest obowiązkowy. Za brak ważnej Węgry winiety na motocykl w razie kontroli grozi mandat. Cena winiety nie jest wysoka, dlatego warto zakupić ją wcześniej i nie obawiać się o potencjalne kary i stres. Winieta jest ważna od daty zaznaczonej na niej. Serdecznie zapraszamy, by kupić e-winietę na motocykl właśnie u nas! Gwarantujemy zadowolenie.

Winieta na motocykl Węgry - jak kupić?

Korzystając z naszej oferty, winieta motocykl Węgry trafi do Ciebie najszybciej jak jest to możliwe. Wystarczy przy składaniu zamówienia podać wszystkie niezbędne informacje, takie jak m.in. polski numer rejestracyjny pojazdu. Możesz wybrać ważność oraz datę, od której winieta ma być ważna. Jest to duże ułatwienie w podróży, ponieważ z wyprzedzeniem możesz zaplanować podróż. Winieta Węgry motocykl jest ważna od dnia zaznaczonego na niej. Przy realizacji zamówienia musisz również uiścić odpowiednią opłatę. Dokładnie sprawdź wszystkie podane informacje, ponieważ nie istnieje możliwość edycji danych po dokonaniu wpłaty. Uwaga, winieta miesięczna ważna jest do tego samego dnia następnego miesiąca.

Na jakie pojazdy na Węgrzech trzeba wykupić winiety?

Samochody osobowe, busy, kampery do maksymalnie 3,5t dopuszczalnej masy całkowitej: trzeba kupić winietę. Winiety różnią się o siebie długością obowiązywania z podziałem na kategorie:

- Kategoria D1 jest dla samochodów osobowych zarejestrowanych do 7 osób włącznie. Sprawdź winieta D1 Węgry.

- Kategoria D2 jest dla samochodów osobowych zarejestrowanych od 8 do 9 osób, ciężarowych, busów, kamperów. Sprawdź winieta D2 Węgry.

Przyczepy - są 2 warianty:

- trzeba: jeśli wykupiłeś winietę dla swojego pojazdu osobowego kategorii D2 to obowiązkowo musisz dokupić osobną (dodatkową) winietę dla przyczepy (U) - jest dostępna w naszym sklepie.

- nie trzeba: jeśli wykupiłeś winietę dla swojego samochodu kategorii D1 to NIE MUSISZ dokupować osobnej (dodatkowej) winiety dla przyczepy. Nie ma znaczenia czy zestaw przekracza 3,5t DMC czy nie, wystarczy tylko winieta dla Twojego samochodu. Pamiętaj, aby dobrze dobrać winietę do pojazdu, żeby później nie otrzymać mandatu.

Motory: konieczne jest kupienie winiety na pojazdy kat. D1M. Taka e-winieta dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Kup winietę online!

Na naszej stronie internetowej znajdziesz winiety autostradowe do wielu krajów Unii Europejskiej, jak właśnie Węgry lub Słowenia i Słowacja. Pamiętaj, że winieta jest ważna od momentu zarejestrowania przez Ciebie pojazdu w systemie. W przypadku winiety 10 dniowej oznacza to, że pierwszy dzień jej ważności jest określony na blankiecie i trwa kolejne 9 dni. Kierowco, jeśli nie wiesz gdzie znaleźć numer rejestracyjny pojazdu, to znajduje się on w dowodzie rejestracyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z winiety Węgry. Wybierz miesięczną, bądź 10 dniową. Wówczas możesz dowoli poruszać się po płatnych odcinkach dróg na Węgrzech, nie obawiając się o punkty poboru opłat i bez straty czasu. Kupno winiety w sieci to bardzo wygodne rozwiązanie, które wielu klientów bardzo sobie chwali. Zakupiona winieta zostanie wystawiona najszybciej jak jest to możliwe, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu. Warto zapoznać się z regulacjami dotyczącymi e winiet, jeśli planujesz wyjazd za granicę. Na Węgrzech wzór winiety różni się od siebie, w zależności czy poruszasz się motocyklem, pojazdem osobowym, czy masz w planach przewóz osób.

Wróć do menu wyboru

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl