🟢 Jesteśmy online i realizujemy winiety.

🔴 Twoje zamówienie zrealizujemy rano. Pracujemy codziennie w godzinach od 06.00 do 23.30

▶ Wybierz kategorię winiet: 

 

▶ Na jakie pojazdy w Słowenii trzeba wykupić winiety ? 

⇨ Samochody osobowe, busy, kampery do 3,5t DMC: trzeba kupić winietę. Winiety różnią się o siebie długością obowiązywania z podziałem na kategorie:

-- Kategoria 2A jest dla samochodów, których wysokość mierzona od podłoża do dolnej krawędzi przedniej szyby

pojazdu jest mniejsza niż 1,3m. Jest to kategoria dla większości samochodów osobowych.

-- Kategoria 2B jest dla samochodów, których wysokość mierzona od podłoża do dolnej krawędzi przedniej szyby

pojazdu jest większa niż 1,3m. Jest to kategoria głównie wyższych samochodów osobowych, busów, kamperów itp.

-- Zmierz tą wysokość, żeby sprawdzić jaką kategorię musisz wybrać.

⇨ Przyczepy: nie trzeba kupować dodatkowej winiety dla przyczepy, ważne żeby pojazd ciągnący mógł legalnie ciągnąć daną przyczepę wg. zapisów z dowodu rejestracyjnego pojazdu. Nie ma znaczenia czy zestaw (samochód + przyczepa) przekracza 3,5t DMC czy nie

⇨ Motory: trzeba kupić winietę (kategoria 1)

Winiety Słowenia

Winiety Słowenia

Winiety na Słowenię to obowiązkowa rzecz, w którą należy się zaopatrzyć w trakcie samochodowej podróży do tego pięknego kraju. Daje ona możliwość zupełnie legalnego poruszania się po słoweńskich autostradach oraz drogach państwowych. Niezależnie od tego czy wybierasz się na Słowację w celach turystycznych czy służbowych, e-winiety do Słowenii to absolutny obowiązek. Jeżeli ty także wybierasz się do tego kraju, koniecznie dokonaj zakupu odpowiednej winiety na Słowenię i czerp pełnymi garściami z cudownego wyjazdu.

Słowenia winiety online - możliwość zakupu przepustki na drogi ekspresowe i nie tylko

Winiety Słowenia to nic innego jak możliwość wjazdu na autostrady oraz drogi krajowe w poszczególnych państwach. Jest to obowiązkowy dokument, w który powinien zaopatrzyć się każdy uczestnik ruchu drogowego mający w planach odwiedzić Słowenię. Kara za brak winiety to wysoki mandat, a nawet konieczność opuszczenia drogi. Jest to niezwykle problematyczna sytuacja, która zmusza kierowców do przejechania zwiększonej ilości kilometrów, a nawet całkowitej zmiany planów podróży. Właśnie dlatego Słowenia winiety są obowiązkowe i warto zdecydować się na ich zakup. Również koszt winiety na Słowenię jest relatywnie niewielki, dlatego zdecydowanie warto się na nią zdecydować.

Najczęściej spotykana winieta to naklejka, którą instaluje się po wewnętrznej stronie szyby w samochodzie. Jeżeli zastanawiasz się czy kupić winietę, koniecznie sprawdź wytyczne dotyczące tego kraju. Od jakiegoś czasu pojazdy powyżej 3,5 tony lub takie używane do przewozu osób podlegają kontroli elektronicznego systemu poboru opłat i są zwolnione z obowiązku posiadania e-winiet.

Winiety Słowenia obowiązują kierowców dwuśladowych pojazdów silnikowych o wysokości pojazdu nad przednią osią powyżej 1,30 lub więcej metrów, a także pojazdów osobowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony (klasa 2b), motocykli i przyczep.

Sprawdź także:

Winiety Słowenia - gdzie kupić e-winiety?

Jeżeli planujesz zakup przepustki na drogi szybkiego ruchu, koniecznie sprawdź dostępne opcje. Winieta Słowenia jest możliwa do zakupienia za pomocą Polskiego Związku Motorowego. Jednak to zakup e winiety Słowenia będzie najwygodniejszym sposobem. Jedyne co musisz zrobić w tym przypadku to podać numer rejestracyjny samochodu osobowego, a następnie sfinalizować transakcję poprzez dokonanie transakcji. Ceny winiet w Słowenii są uzależnione od konkretnych ofert oraz miejsc ich zakupu. Elektroniczne winiety są tak samo ważne jak winiety kupione na stacjach benzynowych lub przejściach granicznych.

Zdecydowanie warto zdecydować się na zakup winiety Słowenia online, ponieważ dopiero wtedy masz pewność pełnej swobody przejazdu przez konkretne państwo. W przeciwnym wypadku narażasz się na mandat no wysokości 300 euro. Zadbaj też o ważność winety Słowenia po ostatniej zagranicznej wizycie.

Słowenia e-wineta tylko u nas!

Jeżeli planujesz kupić winietę, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą winiety online. Kupisz u nas dokumenty uprawniające Cię do korzystna z dróg krajowych poszczególnych państw. Jesteśmy firmą, która sprzedaje winiety Słowenia z gwarancja pełnego bezpieczeństwa oraz zapewnieniem najwyższej jakości usługi. Posiadanie winiety to obowiązek każdego zorientowanego kierowcy, który planuje zagraniczną podróż. Wszelkie niezbędne wiadomości dotyczące winiety Słowenia znajdziesz na naszej stronie internetowej. Także w tym miejscu są podane informacje na temat kosztów winiety Slowenia online. Nasz punkt sprzedaży zapewnia pełne zadowolenie z wykonanej usługi i systematyczne gromadzi grono zadowolonych klientów. Sprawdź naszą ofertę!

Winiety Słowenia - mapa płatnych dróg

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl