🟢 Jesteśmy online i realizujemy winiety.

🔴 Twoje zamówienie zrealizujemy rano. Pracujemy codziennie w godzinach od 06.00 do 23.30

▶ Na jakie pojazdy na Słowacji trzeba wykupić winiety ? 

⇨ Samochody osobowe, busy, kampery do 3,5t DMC: trzeba kupić winietę. Winiety różnią się o siebie długością obowiązywania bez podziału na kategorie.

⇨ Przyczepy: są dwie możliwości

-- nie trzeba kupować dodatkowej winiety dla przyczepy, jeśli suma zestawu (pojazd + przyczepa) nie przekracza 3,5t DMC (wg. dowodów rejestracyjnych), czyli wystarczy mieć winietę tylko dla pojazdu ciągnącego.

-- trzeba kupić dodatkową winietę dla przyczepy, jeśli suma zestawu (pojazd + przyczepa) przekraczają 3,5t DMC (wg. dowodów rejestracyjnych), czyli trzeba mieć winietę dla pojazdu ciągnącego i osobną winietę dla przyczepy.

⇨ Motory: nie trzeba kupować winiety, są zwolnione z opłat

Wróć do menu wyboru

Winiety na Słowację na pojazdy do 3,5t

Winieta Słowacja samochód osobowy

Winieta samochodowa to swojego rodzaju przepustka na autostrady i drogi szybkiego ruchu na terenie Słowacji i nie tylko. Dzięki niej możesz legalnie podróżować po tak pięknym kraju i cieszyć się zapierającymi dech w piersi widokami. Taki dokument pozwoli Ci też uniknąć dużych mandatów lub konieczności zmiany zaplanowanej trasy. Z tych powodów warto skorzystać z naszej oferty winiet autostradowych.

Winieta na Słowację osobówka - obowiązek zakupu winiety

W winietę autostradową powinien zaopatrzyć się każdy właściciel dwuśladowego pojazdu silnikowego kategorii m1 niezależnie od maksymalnej dopuszczalnej masy całkowitej. Należy też zadbać o ważność winiety, ponieważ tak sam jak w przypadku jej braku grozi nam kara finansowa lub konieczność opuszczenia danej drogi. Sprawdź winieta Słowacja 30 dni.

W przypadku zespołu pojazdów, których masa całkowita zespołu pojazdów przekracza 3,5t należy wyposażyć się także w winietę dla pojazdu, który jest ciągnięty. Konieczność zakupu winiety za korzystanie z autostrad dotyczy też pojazdów ciągnionych, których masa technicznie dopuszczalna nie przekracza 3,5t.

Winieta Słowacja 30 dni - dostępne elektroniczne winiety

Zakupu e winiety online możesz dokonać w szybki i bezproblemowy sposób poprzez stronę internetową. Jest to najwygodniejsza możliwość złożenia takiego zamówienia. Taki wymagany dokument jest wtedy dostępny w formie elektronicznej i można go przechowywać na telefonie. Aby zakupić e-winietę należy podać numer rejestracyjny pojazdu, a następnie sfinalizować transakcję poprzez dokonanie opłaty. Taki dokument online jest ważny włącznie z dniem zakupu.

Na jakie pojazdy na Słowacji trzeba wykupić e-winiety?

  1. Samochody osobowe, busy, kampery do 3,5t DMC: trzeba kupić winietę. Winiety różnią się o siebie długością obowiązywania bez podziału na kategorie.
  2. Przyczepy: są dwie możliwości:
    • nie trzeba kupować dodatkowej winiety dla przyczepy, jeśli suma zestawu (pojazd + przyczepa) nie przekracza 3,5t DMC (wg. dowodów rejestracyjnych), czyli wystarczy mieć winietę tylko dla pojazdu ciągnącego.
    • trzeba kupić dodatkową winietę dla przyczepy, jeśli suma zestawu (pojazd + przyczepa) przekraczają 3,5t DMC (wg. dowodów rejestracyjnych), czyli trzeba mieć winietę dla pojazdu ciągnącego i osobne winiety dla przyczepy Słowacja.
  3. Motocykle: nie trzeba kupować winiety, są zwolnione z opłat.

Winiety autostradowe w naszej ofercie!

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertę winiety na Słowację i nie tylko. Taka e-winieta daje możliwość przejazdu po określonych odcinkach dróg bez obawy o otrzymanie kary finansowej. Ceny naszych produktów są atrakcyjne i konkurencyjne, dlatego z całą pewnością warto się na nie zdecydować. Przez lata naszej działalności zdążyliśmy pozyskać cenne doświadczenie, które pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Całą specyfikację dostępnych produktów można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz e-winietę idealną dla siebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl