🟢 Jesteśmy online i realizujemy winiety.

🔴 Twoje zamówienie zrealizujemy rano. Pracujemy codziennie w godzinach od 06.00 do 23.30

▶ Wybierz kategorię winiet: 

 

▶ Na jakie pojazdy na Słowacji trzeba wykupić winiety ? 

⇨ Samochody osobowe, busy, kampery do 3,5t DMC: trzeba kupić winietę. Winiety różnią się o siebie długością obowiązywania bez podziału na kategorie. 

⇨ Przyczepy: są dwie możliwości

-- nie trzeba kupować dodatkowej winiety dla przyczepy, jeśli suma zestawu (pojazd + przyczepa) nie przekracza 3,5t DMC (wg. dowodów rejestracyjnych), czyli wystarczy mieć winietę tylko dla pojazdu ciągnącego.

-- trzeba kupić dodatkową winietę dla przyczepy, jeśli suma zestawu (pojazd + przyczepa) przekraczają 3,5t DMC (wg. dowodów rejestracyjnych), czyli trzeba mieć winietę dla pojazdu ciągnącego i osobną winietę dla przyczepy.

⇨ Motory: nie trzeba kupować winiety, są zwolnione z opłat

Winiety Słowacja

Winiety w Słowacji

Podróż na Słowację jest jednoznaczna z koniecznością zakupu winiety samochodowej na autostradę. Da nam ona możliwość swobodnego poruszania się po tym pięknym kraju oraz zwiedzania państwa na własną rękę. Zakup winiety Słowacja nie jest niczym skomplikowanym, a każdy jej posiadacz jest w stanie uniknąć kary związanej z jej brakiem. Zdecydowanie warto pamiętać o takim elemencie jak winiety oraz cieszyć się niezapomnianym urlopem.

Winiety na autostrady Słowacja - elektroniczny system poboru opłat

Winiety autostradowe Słowacja to nic innego jak przepustka na słowackie autostrady. Zakup winiety na Słowację przez Internet zobowiązuje do korzystania z płatnych odcinków dróg i autostrad bez żadnych przeszkód. Obowiązku posiadania winiety należy bezwzględnie przestrzegać. W przeciwnym razie narażamy się na dużą karę grzywny w postaci mandatu, a nawet konieczność zmiany obranej wcześniej trasy. Brak tego dokumentu może skutkować znacznym opóźnieniem podróży, a także całkowitą zmianą pierwotnych planów.

Winiety na Słowacji obowiązują zarówno kierowców samochodów osobowych oraz winieta Słowacja auto z przyczepą. Często można spotkać je w formie naklejek, które przyczepia się na wewnętrzną stronę przedniej szyby samochodu. Należy pamiętać, że winieta na Słowację online powinna być aktualna, a każda poprzednia powinna zostać usunięta z powierzchni auta.

Sprawdź również Winiety na przyczepy Słowacja.

Winiety Słowacja - rodzaje

W tym kraju obowiązują takie rodzaje winiet:

  • winieta na okres 10 dni,
  • winieta Słowacja 30 dni,
  • winieta roczna Słowacja - ważna od 1 stycznia danego roku, bądź od dnia zakupu.

Jak widać, jeśli interesuje Cię "winieta Słowacja oficjalna strona" lub "winieta miesięczna Słowacja" - świetnie trafiłeś. Na Słowacji obowiązują winiety na 10, 30 dni lub 1 rok. Roczna winieta Słowacja - kup online właśnie u nas! Wcześniej sprawdź mapę dróg płatnych.

Winiety drogowe Słowacja - dlaczego są tak ważne?

Zakup winiety online Słowacja jest bardzo ważny na zagranicznych wakacjach lub podczas podróży służbowej. Konieczność posiadania winiety związana jest z ponoszeniem opłat, nie tylko za przemieszczanie się drogami państwowymi na terenie Słowacji, ale także za ubezpieczenie. Drogi płatne na Słowacji są skierowane nie tylko w stronę kierowców aut osobowych, których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3.5 tony, ale także kierujących pojazdami z przyczepami. W ostatnim przypadku będzie potrzebna dodatkowa winieta na przyczepy Słowacja. Brak winiety może skutkować konsekwencjami finansowymi, które mogą okazać się bardzo dotkliwe. Właśnie dlatego warto skorzystać z oferty i cieszyć się spokojem w trakcie całej trasy. Taka Słowacja e winieta dostępna jest w naszym sklepie.

Słowacja winieta online - jak kupić?

Ważna winieta to jedna najważniejszych opłat na Słowacji. Winieta jest możliwa do zakupu na kilka sposobów. Przede wszystkim można je zamówić na naszej stronie internetowej. Takie kupno w pełni zabezpiecza Cię w przypadku kontroli opłaty drogowej.

Takie elektroniczne winiety Słowacja są tak samo ważne jak fizyczne winiety w Słowacji i można je przechowywać na swoim telefonie. Ceny uzależnione są od kraju, po którym planujemy podróżować. Aby kupno winiety Słowacja przebiegło prawidłowo należy podać numer rejestracyjny, a następnie sfinalizować transakcję winiety Slowacja online poprzez wykonanie płatności. E-winiety w formie cyfrowej najlepiej kupić właśnie u nas. Taka Słowacja winieta elektroniczna jest tak samo ważna jak ta w formie naklejki.

Winiety do Słowacji tylko u nas!

Nasza oficjalna strona Winiety Autostradowe oferuje w najlepszych cenach! Przy zakupie winiety kierowca otrzymuje gwarancję bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości usługi. Jesteśmy oficjalnym sprzedawcą winiet do m.in. tego kraju, więc żadna opłata na autostradzie nie będzie Ci straszna. Dzięki nam każdy zagraniczny przejazd przebiegnie bez zbędnych przeszkód. Zamówienie winiety Słowacja online sprawi, że każda osobówka przejedzie przez odcinek dróg ekspresowych w pełni legalne i z zachowaniem wszelkich zasad postępowania poza granicami naszego państwa. Kupno winiety na Słowację w naszym sklepie to sama przyjemność, dlatego koniecznie sprawdź nasza ofertę i wybierz winiety idealne dla siebie.

Winiety Słowacja - mapa płatnych dróg

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl