🟢 Jesteśmy online i realizujemy winiety.

🔴 Twoje zamówienie zrealizujemy rano. Pracujemy codziennie w godzinach od 06.00 do 23.30

▶ Wybierz kategorię winiet: 

 

▶ Na jakie pojazdy w Czechach trzeba wykupić winiety ? 

⇨ Samochody osobowe, busy, kampery do 3,5t DMC: trzeba kupić winietę. Winiety różnią się o siebie długością obowiązywania, bez podziału na kategorie pojazdów

⇨ Przyczepy: nie trzeba kupować dodatkowej winiety dla przyczepy, ważne żeby pojazd ciągnący mógł legalnie ciągnąć daną przyczepę wg. zapisów z dowodu rejestracyjnego pojazdu. Nie ma znaczenia czy zestaw (samochód + przyczepa) przekracza 3,5t DMC czy nie

⇨ Motocykle: nie trzeba kupować winiety, są zwolnione z opłat

Winiety Czechy

Czy jest obowiązek zakupu winiety Czechy?

Zamierzasz przejechać przez Czechy i zastanawiasz się, czy potrzebna jest winieta? Odpowiedź brzmi tak, jednak jakie winiety w Czechach obecnie obowiązują? Od 2021 roku możesz zakupić jedynie elektroniczne winiety. Wcześniej czeskie winiety dostępne były również w formie naklejek, jednak obecnie do Czech winiety dostępne są jedynie w formie PDF. Za brak winiety grozi nam mandat karny, dlatego warto zaplanować zakup winiety online Czechy przed ostateczną datą wyjazdu z Polski.

Ważność winiety w Czechach

Chcesz kupić winietę drogową do Czech? Przede wszystkim przy wyborze odpowiedniej winiety należy zwrócić uwagę na jej ważność. Na Czechy e-winieta występuje w 3 rodzajach. Najdłuższa to winieta roczna. Na Czechy winieta roczna ważna jest 365 dni od daty jej aktywacji. Oczywiście, roczna winieta najkorzystniejsza będzie dla osób, które często podróżują po tym kraju. Jeśli jednak jest to zbyt długi termin ważności dla Ciebie - wybierz winietę na 30 dni lub 10 dni. Jeśli jednak nawet winieta miesięczna na Czechy to za długo, wybierz e-winietę 10 dniową. Taka winieta będzie doskonała jeśli planujesz krótki wypad do tego kraju.

Czechy winieta elektroniczna - Twój spokój i bezpieczeństwo

Elektroniczna winieta to przede wszystkim spokój podróżowania. Przejazd po płatnym odcinku autostrady bez ważnej winiety na Czechy może spowodować, że znacząco nadszarpniesz swój budżet wakacyjny. Autostrady w Czechach działają w taki sposób, że tablice rejestracyjne w samochodzie, czyli numer rejestracyjny, zostaje zarejestrowany w systemie, gdy winieta zostanie opłacona. Wówczas winiety na czeskie autostrady umożliwiają podróżowanie bez obaw o opłaty drogowe. Posiadanie winiety jest nie tylko obowiązkiem, ale również ułatwieniem w podróży. Takie e-winiety możesz łatwo kupić na naszej stronie, więc jeśli interesuje Cię oferta na e-winiety Czechy online - koniecznie odwiedź naszą witrynę. Znajdziesz tu również oficjalne winiety do innych państw UE.

Winiety Czeskie online - dlaczego warto je mieć?

W Czechach obowiązują winiety w formie elektronicznej. Na płatne autostrady potrzebna jest winieta Czechy elektroniczna, którą kupisz u nas. Czeska e winieta to bardzo wygodna opcja. Taka ważna winieta elektroniczna na Czechy umożliwia komfortową podróż po autostradach. Opłacenie winiety do Czech online sprawi, że możesz zapomnieć o długich kolejkach w miejscach poboru opłat. Stacjonarne punkty sprzedaży winiet mogą mieć ogromne kolejki, przez które kupno winiety Czechy może okazać się trudne. Nasza strona umożliwia zakup winiety online. Jeśli zastanawiałeś się, gdzie kupić elektroniczną winietę na Czechy oraz do Pragi - świetnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz takie produkty jak właśnie winieta Czechy online, a także winiety Praga oraz winiety Czechy samochód osobowy.

Czeska winieta elektroniczna

Elektroniczna winieta na Czechy pozwala na podróżowanie pod tym kraju bez stresu o mandat. Dlatego wykup winiety jest obowiązkowy. Już dziś zaplanuj zakup czeskiej winietki przez naszą stronę. Winieta Czechy oficjalna strona wyśle Ci winiety do Pragi maksymalnie w ciągu 12 godzin. Oferujemy Czechy zakup winiety na konkurencyjnych warunkach. Należy pamiętać, że winieta na Czechy nie jest już w formie naklejki. Obecnie dostępne są tylko winiety elektroniczne na Czechy.

Czechy winiety online - o czym pamiętać?

Kupując winiety przez Internet warto pamiętać o tym, by dostosowane były do Twoich potrzeb i przepisów prawa. Zakup winiety na Czechy nie jest obowiązkowy dla motocykli i przyczep. Znajdziesz tu winiety drogowe Czechy, dzięki którym Twoja podróż będzie spokojna. Winieta na Czechy online to wygodna opcja, która zapewni każdemu bezstresową podróż samochodem. Jeśli już dziś wiesz, że winieta do Pragi oraz winieta przez Czechy będzie Ci potrzebna - zamów ją online. Pamiętaj, że możesz wybrać kiedy ma rozpocząć się ważność elektronicznych winiet do Czech. Warto dodać, że elektroniczna winieta autostradowa nie jest obowiązkowa dla pojazdów elektrycznych, dlatego najpierw sprawdź, która e-winieta będzie odpowiednia dla Twojego pojazdu podczas podróży po Czechach.

Winiety Czechy - mapa płatnych dróg

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl