🟢 Jesteśmy online i realizujemy winiety.

🔴 Twoje zamówienie zrealizujemy rano. Pracujemy codziennie w godzinach od 06.00 do 23.30

chorwacja wakacje

Winiety w Chorwacji

W Chorwacji obowiązują winiety tradycyjne czyli takie, które kupuje się bezpośrednio przy bramkach podczas przejazdu. Nie ma możliwości wykupienia e-winiety (winiety elektronicznej). Koszt uzależniony od długości trasy do przejechania (pojazdy kat.1 za każde 100 km około 35zł). 

Jednak, żeby dostać się do z Polski do Chorwacji należy przejechać przez kraje, w których należy wykupić winiety elektroniczne (e-winiety).

Koszty paliwa do Chorwacji

Koszt paliwa do Chorwacji Licząc trasę 1200-1600km do Chorwacji, przyjmujemy średnie spalanie samochodu 7,5l/100km i cenę paliwa 6,60 zł (za granicą jest droższe niż u nas). Będzie to około 594 zł - 792 zł. Do tego trzeba doliczyć cenę winiet około 300zł i autostrad w Chorwacji 150zł. Sumując wszystkie koszty można przyjąć, że całkowity koszt przejazdu samochodem z Polski do Chorwacji (w jedną stronę) oscyluje w okolicach 1250 zł. Wszystko zależy od samochodu, trasy, długości pobytu (ważność winiet), miejsca startowego i docelowego.

Na naszej stronie kupisz wszystkie potrzebne winiety elektroniczne, żeby dotrzeć na Chorwację.

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze trasy z Polski (Warszawa) na Chorwację (Zagrzeb).

 

Trasa 1.: Czechy (link), Austria (link), Słowenia (link), Chorwacja 
(czas jazdy około 12h, dystans 1140km)

Najniższa, możliwa, cena za winiety na tej trasie: 279,97 + koszt przejazdu autostradami w Chorwacji

 

 

Trasa 2.: Czechy (link), Słowacja (link), Austria (link), Słowenia (link), Chorwacja
(czas jazdy około 16h, dystans 1613km)

Najniższa, możliwa, cena za winiety na tej trasie: 368,96  + koszt przejazdu autostradami w Chorwacji

 

 

Trasa 3.: Słowacja (link), Węgry (link), Chorwacja
(czas jazdy około 16h, dystans 1333km)

Najniższa, możliwa, cena za winiety na tej trasie: 217,98  + koszt przejazdu autostradami w Chorwacji

 

 

Trasa 4.: Słowacja (link), Węgry (link) , Bośnia i Hercegowina, Chorwacja
(czas jazdy około 21,5h, dystans 1537km)

Najniższa, możliwa, cena za winiety na tej trasie: 217,98  + koszt przejazdu autostradami w Bośni i Hercegowinie (płatność tylko na bramkach podczas przejazdu) + Chorwacji (płatność tylko na bramkach podczas przejazdu)

 

chorwacja mapa dróg

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Chorwacja winiety online

Czas spędzony w tak pięknym miejscu jak Chorwacja z pewnością jest okresem do zapamiętania. Jest to kraj pełen cudownych widoków i atrakcji, które zdecydowanie warto zobaczyć. Najwygodniejszym środkiem transportu będzie w tym przypadku samochód, który koniecznie należy zaopatrzyć w winietę autostradową. Jest to obowiązek każdego kierowcy oraz przepustka do swobodnego dojazdu samochodem do Chorwacji. Jeżeli planujesz trasę do Chorwacji, koniecznie dokonaj zakupu winiety i przemierzaj kraj bez żadnych obaw.

Winiety do Chorwacji z Polski. Jak dojechać samochodem do Chorwacji?

Polska Chorwacja winiety to swojego rodzaju przepustki do wolnej jazdy po drogach krajowych i autostradach w wybranych państwach. Ważny pakiet winiet do Chorwacji pozwala kierowcy pojazdu poruszać się po konkretnym kraju bez obawy o otrzymanie wysokiego mandatu lub konieczności całkowitej zmiany obranej trasy. Przejazd autem do Chorwacji winiety zapewniają bezpieczeństwo i pomagają uniknąć dotkliwej kary.

Okazuje się, że w Chorwacji nie obowiązują winiety, jednak aby dostać się do tego kraju należy przejechać przez państwa, które tej winiety wymagają. Należą do nich:

Winiety Słowacja Węgry Chorwacja są szeroko dostępne i możliwe do zakupu m.in. na naszej stronie internetowej. Właśnie dlatego zdecydowanie warto zakupić przejazd autostradami w postaci e winiety Chorwacja.

Winiety z Polski do Chorwacji najczęściej mają formę naklejki, którą należy zainstalować na wewnętrznej stronie przedniej szyby auta. Taki dokument jest gwarancją bezpiecznej jazdy z Polski do Chorwacji i z powrotem. Opłata pobierana za wjazd i winiety Chorwacja bus są niewielkie, a zapewniają nam masę możliwości.

Winieta na Chorwacje i koszt przejazdu - opłaty za autostrady w Chorwacji

Winiety w Chorwacji nie obowiązują, jednak nie oznacza to, że przejazd do chorwackich drogach jest darmowy. Ceny autostrad w Chorwacji obowiązują na jej poszczególnych odcinkach. Opłaty drogowe obejmują nie tylko samochody osobowe, ale także motocykle czy busy. W Chorwacji opłaty dokonają kierowcy kategorii Ia, 2a oraz 2b (w zależności od tego czy wysokość nad pierwszą osią wynosi mniej czy więcej niż 1,30m). Takiej opłaty należy dokonać np. na autostradzie A1, którą należy pokonać w drodze do Chorwacji. Sam koszt takiej opłaty jest zależny od pokonanego dystansu, a sam proces poboru opłat jest bardzo prosty. Wystarczy pobrać bilecik na bramce wjazdowej, a następnie dokonać opłaty na bramce wyjazdowej.

Dodatkowo obowiązują winiety Czechy Austria Słowenia Chorwacja, w które należy zainwestować chcąc pokonać drogę do Chorwacji swoim autem.

Winieta na Chorwację - elektroniczne winiety i płatny system wjazdu

Zakup winiet Chorwacja to bardzo prosty proces. Przede wszystkim ogromnym udogodnieniem jest możliwość zakupu winiety do Chorwacji online. Jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób na zakup takiej winiety Chorwacja online. Jedyne co należy zrobić to podać numer rejestracyjny pojazdu, a następnie wykupić winietki do Chorwacji. Można także zdecydować się na zestaw winiet do Chorwacji. Taki pakiet jest zazwyczaj bardziej atrakcyjny cenowo i obliguje do przejazdu przez wszelkie granice prowadzące do Chorwacji. Taki system poboru opłat jest bardzo skuteczny i chętnie wybierany przez podróżujących. Takie e winiety do Chorwacji można przechowywać na swoim telefonie.

Chorwacja samochodem winiety tylko u nas!

Serdecznie zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej oferty winiety na trasie Polska Chorwacja. Prowadzimy sprzedaż okresowych winiet na autostrady na terenie samej Chorwacji oraz państw granicznych. Kupując nasze winiety online do Chorwacji, przejedziesz m.in. przez Słowację i Węgry. W zależności od Twoich potrzeb możemy zaproponować Ci winiety pakiet Chorwacja na 10 dni, 18 dni, a nawet 30 dni. Dodatkowo nasze e winiety charakteryzuje konkurencyjna cena, która pozostaje relatywnie niska. Właśnie dlatego warto kupić nasze winiety online Chorwacja. Dzięki nam droga do Chorwacji winiety będzie bezpieczna i bezproblemowa.

Koniecznie sprawdź winiety Polska Chorwacja oraz winiety do Chorwacji pakiet i dokonaj zakupu już dziś na naszej stronie Winiety na autostrady!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl